.


» A Penúltima

Vindeiros eventos..

VI Festival de música tradicional de Cerdedo
(19-10-2019) Grupo de gaitas "No colo do vento" (Vigo) ▪️ A. C. Os Muíños de Oliveira (Ponteareas) ▪️ Os Terribles de Donas (Gondomar) ▪️ Asociacion do Traxe Galego (Santiago de Compostela) ▪️A. C. Os Abrentes de Cerdedo | Centro Cultural de Cerdedo

IV Serán da AC Sta Columba de Ribadelouro - Tui
(19-10-2019) | Centro cultural de Ribadelouro

Muiñada de Vimianzo
(19-10-2019) Os da Porfia, Pan Sen Fron, Xisco Feijóo, Astarot, ...

Tiruleque nas festas da Guadalupe de Rianxo
(19-10-2019) | Concello de Rianxo

X Festival CORALIMIA (Xinzo de Limia)
(26-10-2019) | Igrexa parroquial de Sta. Mariña de Xinzo

IX Festival de Cantareiras Mestura (Valdoviño)
(26-10-2019) Pan Sen Fron, Lembranzas do Condado, Rosalía de Castro de Cacheiras, Cantareiras Mestura | Meirás. Valdoviño

IX RUADA De Teixeiro (Curtis)
(26-10-2019) | Restaurante Casa Miraz

Mayalde en Lalí­n
(27-10-2019) | Praza da Igrexa. Lalín

Xabier Díaz en Buenos Aires
(27-11-2019) | Sala Torquato Tasso

2014

(Ultima actualizaci??16-02-2014)

Talabarte en Compostela

- concertos- Talabarte- aPenultima- Ultramarinos-

Este Mércores 19 de Febreiro, no Ultramarinos, a partires das 22:30, actuación de Talabarte (Quim Farinha, Pedro Pascual e Kin García)

(Ultima actualizaci??04-02-2014)

Concertos de Caxade en Febreiro

- concertos- Caxade- aPenultima- ultramarinos- aturuxobar-

Sábado, 8 às 22h30 em BUEU, no Aturuxo.

Quarta, 12 às 22h00 em COMPOSTELA, no Ultramarinos

Toda a info em http://www.alonsocaxade.com

 

2013

(Ultima actualizaci??30-10-2013)

Maria Xosé Silvar, Sés. Vindeiros concertos Outono / Inverno 2013

- concertos- aPenultima- Clavicembalo- Liceum- Ultramarinos- Auriense- María Xosé Silvar (Sés)-

Sábado 19 de Outubro: Club Clavicémbalo (Lugo)

Venres 25 de Outubro: Pub Gatos (Melide)

Sábado 26 de Outubro: Teatro de Ribadeo

Sábado 2 de Novembro: Auditorio Illa de Arousa

Sábado 9 de Novembro: Teatro Principal de Pontevedra

Venres 15 de Novembro: Bar Liceum (Porriño)

Sábado 16 de Novembro: Auditorio da Ramallosa (Teo)

Venres 22 de Novembro: Euskadi - TBA

Sábado 23 de Novembro: Festival BIME, Bilbao

Martes 26 Novembro Ultramarinos Compostela (Acústico)

Xoves 28 de Novembro: Pazo da (...)